COSCOM LLC (Ucell trademark) adheres to the principle of transparent communication and open dialogue with everyone: subscribers, partners, shareholders, government and commercial institutions, representatives of the media.
You can find out all the most interesting things about the activities of the mobile operator №1 in Uzbekistan in the "Company News" section.
Stay up to date with news from the first-hand.
Public Relations Devision
Samsung xaridida Ucell ikkinchi smartfonni sovg‘a qiladi!
Ucell kompaniyasi Samsung bilan hamkorlikda Yangi yilga bag‘ishlangan aksiyani joriy etdi, uning doirasida Samsung Galaxy S21 FE | Galaxy A73 5G | Galaxy A53 5G smartfonlaridan birini xarid qilganida, mijoz Samsung Galaxy A04 turkumidagi smartfonni sovg‘aga oladi.
O‘zbekistonda internetdan foydalanuvchilar soni 31 milliondan oshdi
2022-yil 14-dekabr kuni Oliy Majlis Qonunchilik palatasida navbatdagi “Hukumat soati” bo‘lib o‘tdi. Unda deputatlar “Raqamli O‘zbekiston – 2030” Strategiyasini bilan belgilangan vazifalarning ijrosini ta’minlash borasida olib borilayotgan ishlar to‘g‘risida”gi masalani muhokama qildilar.
Ucell – Boks bo‘yicha O‘zbekiston Chempionatining aloqa hamkori
Poytaxtdagi «Yunusobod» sport majmuasi Boks bo‘yicha O’zbekiston Chempionati bellashuvlarining bosh arenasi bo‘ldi. Turnirda mamlakatning eng kuchli charm qo‘lqop ustalari o‘zaro bahslashmoqda – 13 ta vazn toifasidagi 400 nafardan oshiq sportchi allaqachon ringda uchrashishdi.
Victoria Square and 40 plane trees from Ucell
On Saturday, December 14, 2019, it was snowing on Sergeli 5A, Mirza Tursunzade Street, at ten o'clock in the morning. ...A girl from Uzbekistan named Victoria works and lives in Morning Land. She sent money to give her hometown a small square of 100 trees.