Access to the site is free for Ucell subscribers.
O‘zbekistonda internetdan foydalanuvchilar soni 31 milliondan oshdi
2022-yil 14-dekabr kuni Oliy Majlis Qonunchilik palatasida navbatdagi “Hukumat soati” bo‘lib o‘tdi. Unda deputatlar “Raqamli O‘zbekiston – 2030” Strategiyasini bilan belgilangan vazifalarning ijrosini ta’minlash borasida olib borilayotgan ishlar to‘g‘risida”gi masalani muhokama qildilar.
Ucell – Boks bo‘yicha O‘zbekiston Chempionatining aloqa hamkori
Poytaxtdagi «Yunusobod» sport majmuasi Boks bo‘yicha O’zbekiston Chempionati bellashuvlarining bosh arenasi bo‘ldi. Turnirda mamlakatning eng kuchli charm qo‘lqop ustalari o‘zaro bahslashmoqda – 13 ta vazn toifasidagi 400 nafardan oshiq sportchi allaqachon ringda uchrashishdi.
Victoria Square and 40 plane trees from Ucell
On Saturday, December 14, 2019, it was snowing on Sergeli 5A, Mirza Tursunzade Street, at ten o'clock in the morning. ...A girl from Uzbekistan named Victoria works and lives in Morning Land. She sent money to give her hometown a small square of 100 trees.
Namangan region: base station under the clouds
In Namangan region the work on the launch of new base stations continues. Through the efforts of our guys we plan to launch a new station on the famous Kamchik Pass by the end of this year.
Happy Constitution Day of the Republic of Uzbekistan
Dear friends! Sincerely congratulate you on a remarkable holiday – the 30th anniversary of the Constitution of the Republic of Uzbekistan.